Bayer Plastik

Hakkımızda

Hakkımızda

Bayer Plastik, 30 yılı aşkın deneyimi, etiketleme, ofset, serigrafi ve yaldız baskı yapabilen gelişmiş makine parkı ile beklentilerinizi bütünüyle karşılamaktadır.

1985 yılında faaliyete başlamasının ardından tıbbi malzeme sektöründe faaliyet gösteren BAYER, kurmuş olduğu çeyrek asrı aşkın deneyime sahip kadrosuyla plastik tüp üretimi ve dolumu alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Plastik tüp ambalaj üretimi ve dolumu konusunda deneyimli, profesyonel 100 kişilik bir ekip ve teknolojik makine parkı ile üretim kapasitesi yıllık 40 milyon adet olarak üretim faaliyetini sürdürmektedir.

Polietilen ve türevi hammaddelerle, ekstrüder ve kafa omuz makinelerini kullanarak ürettiğimiz plastik tüpler üzerine ofset, serigrafi, sıcak baskı, etiket kaplama ve polipropilen kapak üretmek suretiyle ürünlerini oluşturarak; kozmetik, gıda, ilaç ve kimya sektörlerine hizmet vermektedir.

Ürün yelpazesinin çeşitliliği, esnek üretim kabiliyeti ve uluslararası standartlara uygunluğu ile iç piyasa lideri olan kuruluş Amerika, Almanya, Hollanda, Fransa, Norveç, Dubai, İsrail, Ürdün, Bulgaristan, Cezayir, Rusya, İran, Macaristan, Lübnan, Tunus, Fas, Hindistan ve Yunanistan gibi ülkelere plastik tüp ihracatı yapmaktadır.

Hakkımızda